אבידור | מדרסים- מרכזי בריאות לרגל ולגב

רשת "אבידור מרכזי בריאות לרגל ולגב" פועלת בתחום המדרסים, ההנעלה האורתופדית והנעלת האיכות החל משנת 1939. כיום, אבידור היא הרשת המקצועית והגדולה בארץ ומונה 16 סניפים בפריסה ארצית. הרשת המשך... נאמנה לערכי מצוינות חדשנות ונעימות. אנו מאמינים כי ניתן לאפשר לכל אדם בכל גיל יציבה ותנועה נוחה ונעימה. חיפוש הפתרונות המתקדמים ביותר עבור קהל לקוחותינו תוך ניצול המשאבים הטכנולוגים החדישים ביותר בכל נקודת זמן, הביא אותנו לאורך השנים לחזית הטכנולוגיה בתחום המדרסים. נאמנים לחזון זה, אנו ממשיכים לספק בקביעות פתרונות לכל מוסדות המדינה כולל משרד הביטחון, משרד הבריאות,קופות החולים, חברות ביטוח ואגודות ספורט.
 מדרסי אבידור לענפי הספורט השונים הם הפתרון המושלם עבורכם.מותאמים אישית, מדויקים, מונעים פציעות ומרימים את רף הביצועים.מדרסים לספורט מותאמים באופן מיוחד וממוקד על פי ענף הספורט וצרכיו, אך בראש ובראשונה הם יותאמו לספורטאי ולכפות רגליו.קיים הבדל משמעותי בין תפקודו של הגוף במהלך פעילות ספורטיבית, לתפקודו במהלך פעילות שגרתית. פעולות כמו ריצה, קפיצה ודיווש, חושפות את מערכת השלד והשרירים ללחצים גדולים פי כמה מאלו המופעלים על הגוף במהלך פעילות שגרתית, ולכן מצריכות תמיכה מיוחדת ובלימה מוגברת. 
סגור

הצג טלפון

כתבות

יכולת טכנית ברכיבה אצל טריאתלטים

ליאור זך מאור

יש לא מעט טריאתלטים שרוכבים מאוד חזק, למשל עושים נג"ש ב 40 קמ"ש או עולים את בית אורן מהר כמו רוכבי אופניים. אבל, אם מסלול הנג"ש הוא קצת יותר טכני או אם למשל כוללים גם את הירידה מבית אורן, אזי הטריאתלטים הופכים ללא רלונטיים.

לכתבה המלאה

האם נכון להתאמן על כאב?

טלי שיאצו

כאב, מושג כללי שמכיל בתוכו אין סוף הגדרות של תחושות, מה שבטוח אף מתאמן לא אוהב את זה, לא תמיד בגלל עוצמת הכאב, יותר בגלל הפחד שאולי צריך להפסיק להתאמן. לכאורה הכאב הוא חלק מהדרך, מהלמידה מההתפתחות, אבל מתי נדע מתי הוא כאב טוב ומתי חייבים להפסיק את האימון?

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved