איסתא ספורט - Issta Sport

תפוצה ארצית/אתר אינטרנט

איסתא ספורט היא תיירות הספורט מובילה, בשותפות ענק התיירות "איסתא" והשחיין האולימפי יואב ברוק. בעזרת צוות מקצועי איסתא ספורט שמה לעצמה מטרה לספק מענה תיירותי מקצועי לספורטאים ולחובבי המשך... ספורט. עיקר עיסוקינו במתן שירותי תיירות ופתרונות ייעודיים לקבוצות ספורט ונבחרות לאומיות במגוון ענפי הספורט. בין לקוחותינו ניתן למצוא את ההתאחדות לכדורגל ואיגודי הכדורסל, השחייה, הכדורעף, הג'ודו והכדוריד, הועד האולימפי הישראלי, רוכבי אופניים, רצי מרתון, האקדמיה לסקי ועוד רבים וטובים. תחום נוסף בו רכשנו ניסיון עשיר ומוצלח הוא בחבילות לאירועי ספורט. החל מכרטיס בודד למשחק NBA בארה"ב, דרך חבילות ל- FORMULA 1 באיסטנבול, חבילות לכדורגל אירופאי משובח ועד לחבילות ענק למשחקי פיינל-פור היורוליג בכדורסל. תחום זה כולל גם את טורנירי הטניס הגדולים ואירועי הספורט האולימפי (שחייה, אתלטיקה, ג'ודו וגם ספורט חורף).סגור

כתבות

10 טיפים לשחיין המתחיל

טלי שיאצו

הקיץ כבר כאן ואתם מסתכלים בקנאה על כל השחיינים סביבכם ושואלים את עצמכם האם גם אתם יום אחד תצליחו לשחות חתירה "כמו כולם"? אז לא משנה בני כמה אתם זה הזמן להתחיל!!

לכתבה המלאה

יכולת טכנית ברכיבה אצל טריאתלטים

ליאור זך מאור

יש לא מעט טריאתלטים שרוכבים מאוד חזק, למשל עושים נג"ש ב 40 קמ"ש או עולים את בית אורן מהר כמו רוכבי אופניים. אבל, אם מסלול הנג"ש הוא קצת יותר טכני או אם למשל כוללים גם את הירידה מבית אורן, אזי הטריאתלטים הופכים ללא רלונטיים.

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved