אלתרמנס| קבוצת טריאתלון ילדים ומבוגרים

קבוצת אלתרמנס מנוהלת ע"י האחים רן ודן אלתרמן, מאמנים מוסמכים מטעם מכון וינגייט, אלופי ישראל בטריאתלון בעשור האחרון, ובעלי הישגים נוספים בתחרויות ריצה, מרוצי שדה, וטיפוסי מדרגות המשך... (עזריאלי). בנוסף לאחים אלתרמן ישנו צוות מאמנים בכיר ומקצועי, וצוות מנהלה אשר משלימים קבוצה ארגונית איכותית ומקצועית. קבוצת אלתרמנס פעילה בתחום הטריאתלון, ריצה, שחייה ואופנים, ומתמחה באימון ילדים, נוער ובוגרים. קבוצת אלתרמנס שמה לנגד עיניה את חשיבות ההנאה והסיפוק שכל חבר בכל גיל יכול להפיק מפעילות הספורט העממי והתחרותי, תוך שימת דגש על מקצועיות בטיחות, הכוונה,יחס אישי וחם. קבוצת אלתרמנס מנחה את חבריה "לחלום להאמין להשיג"סגור

הצג טלפון

כתבות

10 טיפים לשחיין המתחיל

טלי שיאצו

הקיץ כבר כאן ואתם מסתכלים בקנאה על כל השחיינים סביבכם ושואלים את עצמכם האם גם אתם יום אחד תצליחו לשחות חתירה "כמו כולם"? אז לא משנה בני כמה אתם זה הזמן להתחיל!!

לכתבה המלאה

האם נכון להתאמן על כאב?

טלי שיאצו

כאב, מושג כללי שמכיל בתוכו אין סוף הגדרות של תחושות, מה שבטוח אף מתאמן לא אוהב את זה, לא תמיד בגלל עוצמת הכאב, יותר בגלל הפחד שאולי צריך להפסיק להתאמן. לכאורה הכאב הוא חלק מהדרך, מהלמידה מההתפתחות, אבל מתי נדע מתי הוא כאב טוב ומתי חייבים להפסיק את האימון?

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved