חכמת האוכל FOODWISE | תזונאית קלינית

 אלה ברקוביץ | תזונאית קלינית | המקום בו בריאות ותזונה נפגשים בהרמוניה - המקום בו תזונה נכונה - מתחילה במחשבה. תזונה היא ה-נושא החם היום והוא נהיה רגיש יותר ויותר כשמדובר במשפחה המשך... שלנו (אבא, אמא, סבתא, סבא וכמובן הקטנטנים שלנו). אנו מוצפים בידע רב מאמצעי המדיה השונים ומאנשי מקצוע. אנו מקבלים אינפורמציה סותרת בנושאי התזונה והספורט. אז הגיע הזמן לעשות סדר בבלגן! זו ההזדמנות לחקור ולהבין את האוכל דרך עצמנו. בואו לנפץ מיתוסים, לקבל טיפים ולאמץ יחד אורח חיים תזונתי בריא יותר! הרצאות, קבוצות וייעוצים אישיים בנושא תזונה וירידה במשקל.סגור

הצג טלפון

כתבות

האם נכון להתאמן על כאב?

טלי שיאצו

כאב, מושג כללי שמכיל בתוכו אין סוף הגדרות של תחושות, מה שבטוח אף מתאמן לא אוהב את זה, לא תמיד בגלל עוצמת הכאב, יותר בגלל הפחד שאולי צריך להפסיק להתאמן. לכאורה הכאב הוא חלק מהדרך, מהלמידה מההתפתחות, אבל מתי נדע מתי הוא כאב טוב ומתי חייבים להפסיק את האימון?

לכתבה המלאה

יכולת טכנית ברכיבה אצל טריאתלטים

ליאור זך מאור

יש לא מעט טריאתלטים שרוכבים מאוד חזק, למשל עושים נג"ש ב 40 קמ"ש או עולים את בית אורן מהר כמו רוכבי אופניים. אבל, אם מסלול הנג"ש הוא קצת יותר טכני או אם למשל כוללים גם את הירידה מבית אורן, אזי הטריאתלטים הופכים ללא רלונטיים.

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved