לבריאות | ייעוץ נטורופתי לתזונה נכונה

תל אביב

הילה וידבסקי, נטורפתית N.D. הקמתי את "לבריאות" במטרה לסייע למטופלי לצרוך את האוכל הבריא עליו אני ממליצה- מנות מגוונות, טעימות ובריאות המבוססות בעיקר על דגנים מלאים, קטניות מונבטות המשך... וירקות! כיום כל מי שרוצה לצרוך אוכל בריא נהנה משירות המשלוחים שלנו!  ניתן לפנות אלי בכל נושא להדרכה לאורח חיים בריא ולהזמנת משלוחים של אוכל בריא בהתאמה אישית עד הבית.
המנות עשויות באופן אישי לכל לקוח והקו המנחה הוא שימוש בדגנים מלאים, קטניות מונבטות, ירקות, תבלינים ושמנים בריאים מכבישה קרה, אספקה של  אוכל בריא המחולק למנות אישיות.  המנות שלנו בריאות, עשירות, מגוונות ומורכבות תוך הקפדה על שמירת ערכי התזונה הטבעיים של הרכיבים.
כמו כן ניתן לקבל ייעוץ נטורופתי בקליניקה פרטית בתל אביב על ידי הילה, מפגש אישי וגיבוש תמונה מלאה אודות המצב הבריאותי, הרגלי התזונה ואורח החיים, זאת נעשה על ידי ניתוח בדיקות דם, תשאול יסודי ולקיחת מדדים במכשור מקצועי.
סגור

תוצאות מתאימות עבורך

פרימוורה סלע, נטורופתית והרבליסטית קלינית. יעוץ תזונתי, הדרכה וליווי לאורח חיים בריא ואיכותי על ידי תזונה, צמחי מרפא בהתאמה אישית. מרצה ומנחה סדנאות לתזונה בריאה וניקוי רעלים. מתמחה...

<< לפרטים נוספים

כתבות

10 טיפים לשחיין המתחיל

טלי שיאצו

הקיץ כבר כאן ואתם מסתכלים בקנאה על כל השחיינים סביבכם ושואלים את עצמכם האם גם אתם יום אחד תצליחו לשחות חתירה "כמו כולם"? אז לא משנה בני כמה אתם זה הזמן להתחיל!!

לכתבה המלאה

האם נכון להתאמן על כאב?

טלי שיאצו

כאב, מושג כללי שמכיל בתוכו אין סוף הגדרות של תחושות, מה שבטוח אף מתאמן לא אוהב את זה, לא תמיד בגלל עוצמת הכאב, יותר בגלל הפחד שאולי צריך להפסיק להתאמן. לכאורה הכאב הוא חלק מהדרך, מהלמידה מההתפתחות, אבל מתי נדע מתי הוא כאב טוב ומתי חייבים להפסיק את האימון?

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved