מכון כושר פאוור אין מושיין - Gym power in motion

power in motion הינו חדר כושר וסטודיו המעוצב בסגנון חדשני בעל אווירה אנרגטית המספק למנוייו אורח חיים בריא, יעקבי רועי בעל חדר כושר ובוגר אוניברסיטת תל אביב ומדרשת וינגייט בישראל זכה בעבר המשך... בתחרות פיתוח הגוף בישראל ,משמש כמדריך מקצועי ותיק בעל מספר רב של תעודות הסמכה אשר עוסקות בתחום הספורט, אשר שמו הפך לשם דבר ומותג שגור בעולם הספורט ובתחום הפעילות הגופנית.לדעת רבים,הרקורד המרשים של יעקבי רועי הפך את power in motion לחדר כושר וסטודיו המוביל במזכרת בתיה הן בתפיסתו והן במקצועיותו.ב-power in motion תמצאו את השילוב המושלם בין צוות מקצועי,ציוד מתקדם ואווירה משפחתית וחמה. כתובתינו :שד' אליהו 8 מזכרת בתיהסגור

הצג טלפון

כתבות

האם נכון להתאמן על כאב?

טלי שיאצו

כאב, מושג כללי שמכיל בתוכו אין סוף הגדרות של תחושות, מה שבטוח אף מתאמן לא אוהב את זה, לא תמיד בגלל עוצמת הכאב, יותר בגלל הפחד שאולי צריך להפסיק להתאמן. לכאורה הכאב הוא חלק מהדרך, מהלמידה מההתפתחות, אבל מתי נדע מתי הוא כאב טוב ומתי חייבים להפסיק את האימון?

לכתבה המלאה

יכולת טכנית ברכיבה אצל טריאתלטים

ליאור זך מאור

יש לא מעט טריאתלטים שרוכבים מאוד חזק, למשל עושים נג"ש ב 40 קמ"ש או עולים את בית אורן מהר כמו רוכבי אופניים. אבל, אם מסלול הנג"ש הוא קצת יותר טכני או אם למשל כוללים גם את הירידה מבית אורן, אזי הטריאתלטים הופכים ללא רלונטיים.

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved