סול וולמן מדרסים

סול וולמן - אורטוטיסט ופרוסטוטיסט מוסמך אשר פיתח שיטה ייחודית לאבחון והתאמת מדרסים לספורטאים ואמן בתחומו, הזוקף לזכותו וותק ומיומנות ענפה בת למעלה מ- 25 שנה בתחום המדרסים לספורטאים המשך... , חרט על דגלו הענקת שירות איכותי ואישי המתאפיין במקצועיות חסרת פשרות , דיוק ואחריות , המשולבים ביחס אישי ואדיב , יעילות ויושרה ללא דופי. הניסיון , החידושים , הפיתוחים והיחס האישי שמוענק לכל ספורטאי בהתאם למבנה גופו והפעילות הספורטיבית, מיקמו את המדרסים של סול וולמן בשורה הראשונה בתחום המדרסים לספורטאים בכל הענפים. סול וולמן עובד בשיתוף פעולה פורה ורציף עם קשת רחבה של רופאי ספורט , רופאים אורטופדיים , פודיאטורים , פזיותרפיסטים , מאמני ריצה , מאמנים בכל ענפי הספורט , ספורטאים ואצנים רבים בעלי שם מקומי ועולמי. בין לקוחותיו נמנים רוב שחקני הכדורסל בליגת העל , שחקני נבחרות ישראל ואצנים בעלי שם מתחום הריצה והטריאתלון. סול וולמן נחשב היום ל"גורו" של המדרסים בקרב הספורטאים.
קבלת קהל בכתובת הברזל 31 קומה 4 רמת החייל תל אביב
סגור

הצג טלפון

כתבות

יכולת טכנית ברכיבה אצל טריאתלטים

ליאור זך מאור

יש לא מעט טריאתלטים שרוכבים מאוד חזק, למשל עושים נג"ש ב 40 קמ"ש או עולים את בית אורן מהר כמו רוכבי אופניים. אבל, אם מסלול הנג"ש הוא קצת יותר טכני או אם למשל כוללים גם את הירידה מבית אורן, אזי הטריאתלטים הופכים ללא רלונטיים.

לכתבה המלאה

5 טיפים לאיש הברזל המתחיל

אסף כהן

ישנם טיפים רבים נוספים התלויים במצבים משתנים ומסתמכים על ניסיון של מאמנים וספורטאים, בחרתי לתת חמישה טיפים שיתאימו לדעתי לכל ספורטאי...

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved