שחייה כושר ואימון תזונה

יגאל ברקוביץ - מדריך Outdoor Fitness בוגר - בית ספר למקצועות הספורט. מדריך שחייה בוגר- מכון וינגייט. מאמן תזונה בוגר - Nutrition Coaching School.
כל חיי עסקתי בספורט, יש בי אהבה גדולה לספורט, טבע וים. המשך... למרות היותי בריא וספורטיבי הבנתי שלא די בכך, הסקרנות והמודעות שלי גברו וכך לפני כעשר שנים התחלתי ללמוד ולהרחיב את הידע על ספורט, תזונה ואורך חיים בריא כדי להגדיל את סיכויי להמשיך להיות בריא ומאושר. במהלך שמונה השנים האחרונות עבדתי כמהנדס תקשורת בחברות הייטק מובילות; עבודה קבועה, משכורת טובה, יציבות ובטחון. במהלך השנתיים האחרונות הלך וגבר קול פנימי שאמר שאני יכול יותר, שאני לא ממצא את היכולות הטבעיות שלי, שאינני נמצא במקום בו אני אמור להיות, שבו יש לי ערך רב יותר לתת. התחלתי ללמוד את עולם ההתפתחות האישית לעבור קורסים בתחום הספורט והאימון לתכנן את השינוי ולהגשים קריירה חדשה ומרתקת!הבנתי שיש בי את היכולת והכישורים להוביל אנשים, לעזור להם להשפיע על חייהם בצורה בלתי רגילה. יש לי את הנסיון, הכלים, הלהט והתשוקה לעזור לכם להסתכל אחרת על עולם הספורט.היעוד שלי הוא להוביל את מתאמניי לשפר את חייהם באמצעות ספורט ותזונה. להוביל אתכם צעד צעד לחיים מלאים ושמחים יותר, תוך מיצוי היכולות הגופניות והמנטאליות הטמונות בכל אחד ואחת מאיתנו.יש לי עשרות מתאמנים מרוצים עם תוצאות מדהימות בכל התחומים: ריצה, שחייה, כוח, תזונה, ושינוי אורך חיים. הצטרפו אליי לגלות עולם קסום של בריאות וכיף.
סגור

הצג טלפון

כתבות

להיות חזק בראש או אימון חיזוקים מנטאלי

איריס עצמון

למרבית העוסקים בספורט, אם כתחביב ואם באופן מקצועי, יצא לשמוע את מטבע הלשון: "הספורטאי הזה חזק בראש"!  

לכתבה המלאה

5 טיפים לאיש הברזל המתחיל

אסף כהן

ישנם טיפים רבים נוספים התלויים במצבים משתנים ומסתמכים על ניסיון של מאמנים וספורטאים, בחרתי לתת חמישה טיפים שיתאימו לדעתי לכל ספורטאי...

לכתבה המלאה
<< לכל הכתבות
Copyright © 2014Sportalli. All rights reserved